خدمات ما

ایمپلنت دندان یک پیچ تیتانیومی است که به قدر کافی استحکام دارد که در فک قرار گیرد و تاجی به عنوان دندان مصنوعی روی آن قرار گیرد. زمانی که پیچ و پست در فک قرار گیرند، دندانپزشک کار را با قرار دادن تاج روی آن تمام می کند.

چه به یک پر کردن ساده دندان یا طراحی لبخند نیاز داشته باشید، متخصصان دندانپزشکی زیبایی ما اینجا هستند تا دندان های شما را به طور کامل متحول کنند. ما در دندانپزشکی یوسف آباد طیف وسیعی از خدمات دندانپزشکی زیبایی را ارائه می دهیم تا لبخندی را که شایسته آن هستید به شما هدیه دهیم.

درمان ارتودنسی می تواند لبخندی را که همیشه آرزویش را داشتید به شما هدیه دهد. متخصصین ارتودنسی ما از جدیدترین تکنیک و تکنولوژی ها برای اصلاح مشکلات تراز دندان های نامرتب استفاده می کنند.

تیم مجرب جراحان فک و صورت در دندانپزشکی یوسف آباد در خدمت شما هستند تا به درمان مشکلات سلامتی در ناحیه فک کمک کنند. از جراحی اصلاحی فک گرفته تا جراحی دهان، ما لبخند و اعتماد به نفس شما را تضمین می کنیم.

ما در ارائه خدمات دندانپزشکی بدون درد به کودکان تخصص داریم. ما نیازهای منحصربه‌فرد لبخند کودکان شما را درک می‌کنیم و برای اطمینان از زیبایی لبخند آنها تمام تلاش خود را می‌کنیم.

اگر به پروتزهای دندانی نیاز دارید، دندانپزشکی یوسف آباد انواع مختلفی از دندان مصنوعی را ارائه می دهد که نه تنها طبیعی به نظر می رسد، بلکه عملکرد بی نظیری نیز دارند. از پروتزهای مصنوعی گرفته تا ایمپلنت های دندانی، ما اینجا هستیم تا بهترین گزینه های ترمیمی را به شما ارائه دهیم.